Cena:
7 500 Kč vč. DPH
Výrobce EBERLESTOCK
Dostupnost 2 týdny
Kód produktu F3M
Záruka 24 měsíců

* Povinná pole

7 500 Kč vč. DPH
Přejeďte myší pro zvětšení
  • Batoh F3 Halftrack EBERLESTOCK
  • Batoh F3 Halftrack EBERLESTOCK
  • Batoh F3 Halftrack Eberlestock

Batoh F3 Halftrack Backpack EBERLESTOCK

Batoh Halftrack je podobný batohu G3M Phantom; je zhotoven podle stejného vzoru jako hlavní batoh Phantom. Batoh má plnění zepředu a uvnitř má dvě řady nastavitelných zasunovacích kapes, pásky Padlock uvnitř i venku a skládací přepážku, která se může použít k rozdělení hlavního komory na horní a dolní polovinu.

Do bočních kapes se mohou vložit dva třílitrové hydratační vaky, nebo dva dvoulitrové hydratační vaky do postranních pouzder, pokud si chcete boční kapsy ponechat volné pro další výstroj. Opasek má na každé straně pásky Padlock 6 x 2.

Boční tunely umožňují nosit dlouhé předměty, například lyže nebo hůlky zavěšené na vnitřní D-kroužky. K zadní stěně horní komory je uchycen nosič na vysílačku s velkými porty na anténu. Batoh má robustní vnitřní hliníkový a plastový rám, je pohodlně vypodložený hluboce vykrojenou pěnovou hmotou a je dobře odvětrávaný.

Batoh je vybaven integrovanou pláštěnkou ukrytou ve spodní části.

K batohu F3 je možné také dokoupit ARCG nosič zbraně (sledujte video níže). S tímto nosičem je možné použít zbraň bez nutnosti odložení batohu.

Hmotnost: 2,9 kg

Objem: 35 l

Rozměry: cca 61 x 28 x 18 cm

 

Link na video ARCG nosič zbraně:

Dotaz k produktu

  • Obnovit

* Povinná pole