Cena:
5 203 Kč vč. DPH
Výrobce ARGUN
Dostupnost Na objednávku
Kód produktu K-ST0
Záruka 24 měsíců

* Povinná pole

5 203 Kč vč. DPH
Přejeďte myší pro zvětšení
  • Kombinéza SAFE TOWN ARGUN
  • Kombinéza SAFE TOWN ARGUN
  • Kombinéza SAFE TOWN ARGUN
  • Kombinéza SAFE TOWN ARGUN

Kombinéza SAFE TOWN ARGUN

Kombinéza SAFE TOWN  ARGUN - Art.K-ST0

Pro pohodlnější nošení je kombinéza doplněna díly z pružného materiálu. Na předním díle se kombinéza uzavírá zdrhovadlem překrytým lištou z vrchového materiálu. Kombinéza a nakládané kapsy jsou opatřeny otvory pro odvod vody. Na zadním díle kombinézy, na kapsách na trupové části předního dílu, na nakládaných kapsách a na rukávech je našita velcro páska pro připnutí označení. Sedová část zadního dílu kalhot a ramena jsou zesíleny díly z vrchového materiálu. Všechna použitá zdrhovadla na kombinéze jsou kovová.

 

Límec je stojatý s otvorem v zadní části pro odnímatelnou kapuci, která je k límci připojena zdrhovadlem. Otvor na límci je uzavírán velcro páskou. V horní části límce je tunýlek s pruženkou a brzdou.

 V horní části rukávu jsou našity nakládané kapsy se zdrhovadlem. Loketní část je vyztužena dílem s otvorem pro vložení gelové vycpávky. Otvor je uzavírán velcro páskou. V dolní části rukávu je našita nakládaná kapsa se zdrhovadlem pro mobilní telefon. Rukávy jsou ukončeny tunýlkem s pruženkou  a rozparkem se zdrhovadlem. Zdrhovadlo je zajištěno patkou s velcro páskou.

Přední díl má v trupové části nakládané zdvojené kapsy se zdrhovadly. Vnitřní část kapes je ze síťového materiálu, vybavena poutky.

 V pase je kombinéza opatřena 4 poutky pro pásek z vrchového materiálu zapínaný na velcro pásku. Pásek je v zadní části zesílen dílem z vrchového materiálu a prošitý. Kombinéza je v pase na bočních švech vybavena tunýlky s navlečenou pruženkou.

 Na předním díle pod pasem jsou z boční strany nohavic vypracovány vnitřní kapsy se zdrhovadlem překrytým lištou z vrchového materiálu.

 Ve stehenní části nohavic předního dílu jsou našity nakládané kapsy v horní části se zdrhovadlem překrytým lištou z vrchového materiálu.

Nohavice jsou v kolenní části vyztuženy díly s otvorem pro vložení gelových vycpávek. Otvor je uzavírán velcro páskou. Na boku jsou našity nakládané kapsy se zdrhovadlem překrytým lištou z vrchového materiálu.

 Na zadním díle pod pasem jsou vypracovány dvouvýpustkové kapsy. Nohavice jsou zakončeny tunýlkem s pruženkou  a rozparkem se zdrhovadlem. Zdrhovadlo je zajištěno patkou s velcro páskou.

 Kombinéza může být zhotovena i z nehořlavého materiálu. Cena nehořlavé kombinézy na poptávku.

 

Dotaz k produktu

  • Obnovit

* Povinná pole